Binek Araç Yağları
Mobil 1 ESP 0W-40 üstün temizleme gücü, aşınmaya karşı koruma ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış tam sentetik motor yağıdır. Mobil 1 ESP 0W-40, dizel ve benzinli otomobillerde egzoz emisyon sistemlerinin ömrünü uzatmaya ve verimliliğini korumaya yardımcı olmak için uzmanlarca geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP 0W-40, daha yeni modern dizel ve benzinli yolcu aracı motorları için gerekli olan pek çok önde gelen endüstri ve araba üreticisi standartlarını karşılar veya fazlasıyla geçer.
Mobil ESP Formula 5W-30, üstün performanslı bir sentetik motor yağı olup, yüksek temizleme gücü, aşınma önleme ve genel performans sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mobil ESP Formula 5W-30, hem dizel hem de benzinli binek araçlarda emisyon sistemlerinin verimliliğini korumak ve ömrünü uzatmak için geliştirilmiştir. Mobil 1 ESP Formula 5W-30, modern dizel ve benzinli binek araç motorları için talep edilen pek çok önde gelen endüstri ve otomobil üreticileri standartlarını KARŞILAMAKTA VEYA aşmaktadır.

En yeni motor teknolojisine uygun olarak tasarlanmış, en iyi çok yönlü performansımızı sunan, bütün araçlar için ideal ürün. En ileri formülümüz olan Mobil 1 New Life 0W-40, aşınmayı en aza indirerek performansın ilk günkü seviyede tutulmasına katkıda bulunur. Zorlu koşullarda çamur ve verniğe karşı korur, kirleticileri önemli motor parçalarından uzak tutar, aşırı sıcaklıklarda çalışır ve motorunuzu en iyi durumda tutar. Her yaşta ve kilometrede arabanızdan yüksek randıman almak istediğinizde alabileceğiniz üstün bir motor yağıdır.

Önemli motor parçalarına en soğuk havalarda bile hızla ulaşan, yakıt tasarrufu sağlayan bir formül. Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 temizleme gücü, aşınma önleme ve artırılmış yakıt ekonomisi performansı sağlamak üzere tasarlanmış, gelişmiş performanslı bir motor yağıdır. Mobil 1 Fuel Economy 0W-30 daha yeni, modern benzinli ve dizel yakıtlı otomobil motorlarının gerektirdiği en son endüstri standartlarının gereksinimlerini fazlasıyla karşılar.

Eski araçların özel gereksinimlerine göre tasarlandı. Mobil 1 Extended Life 10W-60, aracınızın daha uzun ömürlü olabilmesi için yüksek kilometredeki motorlara daha uzun süre koruma sağlamak üzere tasarlandı.

Mobil 1, olağanüstü performans ve koruma sağlayan dünyanın önde gelen sentetik motor yağıdır.

Mobil 1 Peak Life 5W-50, mükemmel performans sunarak yeni ve eski araçların ihtiyaçlarını dengelemeye yardımcı olmak üzere tasarlanan denenmiş ve güvenilir formülasyonumuzdur.


Mobil 1 Racing 4T 15W-50, gelişmiş dört zamanlı motosiklet motor yağıdır. Bu ürün günümüzün yüksek performanslı motosikletleri için eşsiz performans seviyesi sağlamaya yardımcı olur. Bu yağlar 4-zamanlı motorları en zorlu çalışma koşulları altında bile temiz tutularak korunmasına yardımcı olur.Mobil 1 Racing 2T, günümüzün yüksek performanslı motosiklet, kar motosikleti ve fakir yağ/yakıt karışımı oranlı zincirli testerelerin ve diğer iki zamanlı uygulamaların yüksek düzeydeki yağlama taleplerini KARŞILAYACAK VEYA aşacak şekilde geliştirilmiş yüksek performanslı, tam sentetik, iki zamanlı motor yağıdır.

Mobil 1 Racing 2T, yakıta katıldığında çabuk karışması için önceden seyreltilmiştir.Mobil Super 3000 yağları, üstün koruma ve performans sağlamaları amacıyla tasarlanmış sentetik motor yağlarıdır
Mobil Super 3000 X1 Formula FE 5W-30, özel olarak düşük viskoziteli (HTHS) motor yağı kullanmak üzere tasarlanan benzinli ve dizel motorlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek performanslı bir motor yağıdır. Yeni Ford WSS-M2C913-C spesifikasyonu gerekliliklerini de karşılar.

Çok çeşitli koşullar altında üstün performans sağlamak için tasarlanmış yarı sentetik motor yağı.Konvansiyonel yağların çok ötesinde koruma sağlamak üzere formüle edilen bu ürünü,ara sıra sert  sürüş koşullarına maruz kalan sürücülere özellikle öneririz.Böyle durumlarda Mobil Süper 2000,yüksek motor geriliminin yol açtığı  hasarla mücadele etmenize yardımcı olur.


Hemen hemen her koşulda üstün performans ve koruma sağlanması için geliştirilmiş dört mevsim motor yağı.Hemen hemen her koşulda üstün performans sağlanması için geliştirilmiş dört mevsim dizel motor yağı. LPG’li araçlar için de uygundur.
ExxonMobil binek araçları için motor yağlarını, Mobil 1 gibi sentetik yağları ve yarı sentetik manyetik yağları içeren kapsamlı bir motor yağı serisi sunar. İmalatçı onaylı bu motor yağlarına yenilikçi teknoloji kullanılarak motorlara üstün yağlama yapılmaktadır.Mobil 1 en uygun motor verimliliğini sağlayacak, aşınmayı azaltacak ve yakıt tüketimini düşürecek şekilde tasarlanmıştır.

Günsel Petrol, Mobil motor yağları yetkili distribütörü olarak müşterilerimizi hem pazar lideri Mobil 1 sentetik motor yağları serisini hem de günlük sürüş için yüksek kaliteli motor yağlarından oluşan Mobil Super ailesini ve diğer motor yağlarını sunar. Detaylı bilgi için lütfen ExxonMobil Ürün Bilgi Formu Kütüphanesine bakın.

Motor yağlarına ek olarak, stoklarımızda diğer Mobil otomotiv ağlarının tam serisi ve müşterilerimize güvenli sürüş imkanı verecek araç bakım ürünleri de bulunmaktadır.

• Mobil otomotiv şanzıman sıvıları.
• Mobil otomotiv dişli yağları.
• Mobil motosiklet yağları.

İmtiyazlı araç bayiliklerinden daha küçük bağımsız atölyelere kadar araçla ilgili işletmelere ürün tedarik eden bir kuruluş olarak, çeşitli Satış Noktası materyalleri sunabiliyoruz. Yağ Satış noktalarına da malzeme tedarik ediyoruz, teknik destek hizmetinde bulunuyoruz ve ekipman yatırımlarımız ile iş geliştirme konusunda destek veriyoruz.