Hizmetler
Ağır Vasıta Sürücüleri ve Filolar

Günümüz ağır vasıta sürücüleri ve filo sahipleri, işe olan yaklaşımları açısından her zamankinden daha bilgili, ayrıca işletmelerin masraflarını yönetmek kritik düzeyde önem taşıyor. Ekipmanlara yapmış olduğunuz yatırımın korunması -- spesifik olarak, motorunuzun ömrünün uzatılması -- gerektiğini anladığımızdan, ticari amaçlarınıza ulaşmanıza yardım etmek üzere üretilmiş komple Mobil yağ dizisini sunmaktayız.

Mobil Delvac®, 80 yılı aşkın bir süredir motorunuzu kurum ve tortulardan uzak tutarak taşıtınızın güçlü ve uzun ömürlü bir şekilde çalışmasına yardım etmiştir. Mobil Delvac motor yağları, aşağıda listelenen belli başlı motor üreticilerinin en son teknik şartlarını fazlasıyla karşılamaktadır
• Caterpillar
• Cummins
• Detroit Diesel
• Mack
• Mercedes-Benz
• Volvo

Yetkili Servisler ve Oto Tamircileri
Müşterilerinize doğru yağ ve hizmet paketini sunmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Teknik yönden mükemmel bir ürünü Mobil ürün yelpazesinden onlara sunmak, dünyanın en saygın yağ ve ürünlerinden birini sunmak demektir. Üstün performanslı ürünlerimize ek olarak siz müşterilerimizi gerek teknik alanda gerekse pazarlama alanında desteklemekteyiz.
Mobil’i seçtiğinizde, işiniz için eksiksiz bir destek sistemini devreye sokuyorsunuz demektir. Çeşitli denenmiş ve sınanmış yenilikler ve pazarlama önerileri aracılığı ile yeni müşteriler bulmanıza ve mevcut müşterilerinizi muhafaza etmenize yardım edebiliriz.
Müşteri ilişkileri,doğru teknik desteğin sunulması ve her iş fırsatından mümkün olan en iyi sonuçları çıkarma yöntemlerini satış sonrası kadronuza gösterebiliriz.

Devlet Kurumları ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar
Devlet Kurumları ve Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar
130 yılı aşkın kalite, hizmet ve yenilikçilik ile desteklenen Mobil yağları, siz müşterilerinin iş gereksinimlerini karşılayacak yağ çözümlerini sağlamaya kararlıdır. İlgili endüstri spesifikasyonlarını karşılayan veya fazlasıyla geçen ürünlerimizi geniş kapsamlı dağıtıcı ağımız aracılığı ile bulabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli sevk, teslim ve madeni yağ yönetim seçeneklerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.
Filolara Özel
Yüksek performanslı Mobil yağları ve Mobil gresleri Orijinal Ekipman İmalatçısı ile yakın işbirliği içinde geliştirilen üstün kaliteli Mobil markalı ürünler mükemmel sonuç vermek için tasarlandı.

• Laboratuarda ve sahada kapsamlı testlerden geçirildi
• Endüstrinin, Ekipman İmalatçısının ve OEM’nin gerekliliklerinin ötesine geçecek şekilde formülasyonları geliştirildi.
• Kaliteli performansın korunması için araştırmalarla sürekli olarak iyileştirildi
• En zorlu uygulamalar için benzeri olmayan bir sentetik yağ grubu bunlara öncülük etti.

İhtiyacınız olan motor yağlarını ve greslerini size sunar
Mobil yağ distribütörü ve tedarikçileri olarak, amacına uygun inşa edilmiş depomuzda küçük ve büyük ölçekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla ve verimli biçimde karşılık vermemizi sağlayan bol miktarda ürün bulundururuz. Tedarikte esnek olabilmek için kendi nakliye filomuza sahibiz ve ayrıca malların doğrudan depodan alınmasını da kabul ederiz.

Yağlama Ürünleri Hizmetleri
Özyılmaz’da sadece ihtiyaçlarınıza uygun yüksek performanslı doğru yağ ürünleri tedarik etmekle kalmayız, aynı zamanda yağlama ürünleri ile ilgili bir dizi hizmet de sunarız, örneğin yağın durumunu izleme, yağ depolama çözümleri, anketler ve eğitim. Böylece biz sizin motor ve endüstriyel yağ ları ihtiyaçlarınızı karşılar.

Yağ satışları ve teknik destek
Mobil yağ ürünleri ürün bilgisi ve müşteri hizmeti konusunda yüksek standartlara uygun eğitilmiş, deneyimli satış ve teknik destek görevlilerinden oluşan bir ekibimiz var. Hangi uygulamada olursa olsun birçok yağ sorunu için çözümler ve fikirler sunuyorlar.

ExxonMobil’in Signum Yağ Analizi
Programının amacı endüstriyel ve ticari araç sektörlerindeki son kullanıcılar için ekipman, yağları ve önemli ekipmandaki kirlilik eğilimleri hakkında rapor veren kapsamlı yağ analizleri yapmaktır. Üretkenliği arttırma peşinde olan bakım uzmanları ıçın ozellıkle yararlıdır.
Bu güçlü analiz aracı, sunduğu seçenekler ve çevrimiçi raporlama özellikleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen buna özel Mobil SiQnum Yağ Analizi Internet sitesini ziyaret edin www.signumoilanalysis.com
Mühendislik