Plastik Enjeksiyon Makinesi Yağı
Plastik Enjeksiyon Makineleri İçin Yağlar

Plastik enjeksiyon makineleri ve plastik üretim tesislerinde kullanılan diğer cihazların yağlamasında kullanılacak sektör lideri hidrolik sıvısından dişli yağı ve yüksek performanslı grese kadar çok çeşitli Mobil endüstriyel yağları bulunmaktadır.  Mobil yağları, yağ analizi destek programlarıyla birlikte kullanıldığında tüm makinelerinizin en yüksek üretkenlikte çalışmasını sağlayarak işletme maliyetini düşürmeye, üretkenliği arttırmaya yardımcı olur.

Plastik Sektöründeki Üreticiler

Plastik sektöründeki önde gelen makine üreticilerinin birçoğuna uygun Mobil markalı endüstriyel yağı bulunmaktadır.  Bu üreticiler arasında Krauss Maffei, Arburg, SHI Demag ve Bosch Rexroth sayılabilir.

Plastik sektörüne uygun Mobil yağları

·         Mobil DTE 10 Excel™ hidrolik yağı

·         Mobil SHC™ 600 dişli yağı

·         Mobil SHC Gear™ dişli yağı

·         Mobil SHC™ Rarus kompresör yağı

Teklif al »

Son tarihli şartnameler ve onaylar için Ürün Bilgi Formu arşivini inceleyiniz.

Mobil Endüstriyel Yağları web sitesinde bir plastik üretim tesisinin iç yapısını inceleyebilirsiniz..

Mobil SHCTM yağlar kullanarak nasıl tasarruf eder ve üretkenliğini arttırabilirim?

Mobil SHC yağlar aşırı sıcak ve soğuk, ağır yükler, çok düşük veya yüksek hızlar gibi zorlu koşullarda hissedilir avantajlar sağlar. Makinelerin kullanım ömrünü ve yağ değişim aralıklarını uzatmaya yardımcı olurken, beklenmedik arızalara ve bakım amaçlı sistem kapatmalara karşı koruma sağlar.

·         Uzun yağ ömrü – Yüksek sıcaklıkta mükemmel kararlılık ve oksitlenmeye karşı direnç sunan Mobil SHC yağları, madeni yağlara göre altı kata kadar daha uzun ömürlüdür.  Böylece yağ değişim aralıkları uzar, yağ bertaraf maliyetleri düşer ve üretim kesintileri azalır.

·         Uzun makine ömrü – Mobil SHC, sermayenizi pas, korozyon ve aşınmaya karşı korur.  Aşırı sıcaklıklarda kararlılığı sayesinde makine ömrünü uzatmaya yardımcıdır.

·         Daha fazla üretkenlik, daha fazla kâr – Mobil SHC sadece yağ ihtiyacını karşılamaz.  İşletme maliyetini düşürme, üretkenliğinizi arttırma ve kârlılığınızı yükseltme potansiyeliyle işletmenize kazanç da sağlar.

Makinelerim için hangi Mobil SHC yağı almalıyım?

Rutin ve bakım amaçlı değişimlerde makinelerinize doğru Mobil yağ ve greslerini koymanız önemlidir.  İnternet üzerinden tavsiye almak için Looble endüstriyel yağ seçme aracını kullanabilir ve sektör, makine ve uygulama şartlarına göre arama yapabilirsiniz.