Günsel Petrol Mobil yağlarının Yetkili Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir. Mobil binek aracı motor yağları, Mobil ticari araç yağları ve Mobil endüstriyel yağları dahil çok geniş bir yelpazedeki Mobil motor yağlarının dökme tankerlerden 1lt paketlere kadar değişen çeşitli ambalajlarda dağıtım ve satışını yapıyoruz.

Vizyonumuz sizin işinize, bizim iş ilişkimize ve Mobil markasına değer katan yüksek performanslı Mobil ürünlerinin ve hizmetlerinin satışını yapmaktır.

Yüksek performanslı Mobil yağları ve Mobil gresleri Orijinal Ekipman İmalatçısı ile yakın işbirliği içinde geliştirilen üstün kaliteli Mobil markalı ürünler mükemmel sonuç vermek için tasarlandı. •
Laboratuarda ve sahada kapsamlı testlerden geçirildi

• Endüstrinin, Ekipman İmalatçısının ve OEM’nin gerekliliklerinin ötesine geçecek şekilde formülasyonları geliştirildi.
• Kaliteli performansın korunması için araştırmalarla sürekli olarak iyileştirildi
• En zorlu uygulamalar için benzeri olmayan bir sentetik yağ grubu bunlara öncülük etti.
İhtiyacınız olan motor yağlarını ve greslerini size sunar
Mobil yağ distribütörü ve tedarikçileri olarak, amacına uygun inşa edilmiş depomuzda küçük ve büyük ölçekli müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla ve verimli biçimde karşılık vermemizi sağlayan bol miktarda ürün bulundururuz. Tedarikte esnek olabilmek için kendi nakliye filomuza sahibiz ve ayrıca malların doğrudan depodan alınmasını da kabul ederiz.

Yağlama Ürünleri Hizmetleri
Günsel Petrol'de sadece ihtiyaçlarınıza uygun yüksek performanslı doğru yağ ürünleri tedarik etmekle kalmayız, aynı zamanda yağlama ürünleri ile ilgili bir dizi hizmet de sunarız, örneğin yağın durumunu izleme, yağ depolama çözümleri, anketler ve eğitim. Böylece biz sizin motor ve endüstriyel yağ ları ihtiyaçlarınızı karşılar.

Yağ satışları ve teknik destek
Mobil yağ ürünleri ürün bilgisi ve müşteri hizmeti konusunda yüksek standartlara uygun eğitilmiş, deneyimli satış ve teknik destek görevlilerinden oluşan bir ekibimiz var. Hangi uygulamada olursa olsun birçok yağ sorunu için çözümler ve fikirler sunuyorlar.