Endüstriyel ve Özel Yağlar
Uçabilecek kadar verimli çalışan bir işletmeye sahip olabilecekken neden sadece çalışanıyla yetinesiniz?


İleri düzeyde yağlar ve Mobil’in endüstriyel uzmanlığı ile birlikte, daha fazla verimlilik = daha fazla üretim = daha fazla kâr.
Endüstriyel yağlamadaki 100 yılı aşkın geçmiş deneyimlerimiz, bize çalışmanızı sorunsuz şekilde devam ettirmenizi sağlayacak tecrübe ve bilgiyi vermektedir. Mobil Endüstriyel Yağları ile çalışmak size şunları kazandırır:
•Ekipman güvenilirliğinin artırılması
•Çalıştırma maliyetlerinin azaltılması
•Makine ömrünün uzatılması


Aşılmaz bir endüstri uzmanlığıyla desteklenmektedir.
Hangi sektörde olursanız olun, makineleriniz için doğru yağlara sahibiz. Yüksek deneyimli mühendislerimiz, yeni teknolojileri ve yağlama gereksinimlerini daha iyi anlamak için lider ekipman üreticileriyle beraber çalışırlar. Bu çalışmalar, yağ geliştirme sürecimize kılavuzluk eder.

Böylece araştırmacılarımız ve yağ formülcülerimiz her yönüyle lider yağlar üretebilmekte; ürünlerimiz yağladıkları ekipmanlarda çok etkili olarak, bu ekipmanların zorlu gereksinimlerini karşılamakta veya aşmaktadır.

Bilgili Saha Mühendisliği Hizmetleri (FES) ekibimiz size karşılaştırmalı yağlama uygulamaları, doğru yağ seçimi, ekipman sorun giderme ve tesisinizin verimliliğini en üst düzeyde tutmak için gerekli diğer yağlama hizmetleri üzerine tavsiye verebilir.

Mobil SHC ile performansı arttırın

On yıllara dayanan deneyimin endüstriyel ihtiyaçlarınızla ilgilenmesine izin verin

Yüz yıldan uzun bir süredir Mobil, endüstriyel ekipmanlar için devrim niteliğinde yağlar üretmiş ve yağlama teknolojisinde yenilikçi bir şirket olmuştur.Bu yenilikçilik geleneğinin son ürünü, endüstriye yönelik en üst düzey sentetik yağ serisi olan Mobil SHC olmuştur.

Tüm Mobil sentetik yağları daha uzun yağ ömrü, daha uzun ekipman ömrü, atılması gereken daha az kullanılmış yağ ve potansiyel enerji tasarrufları sağlar.Diğer avantajları arasında yüksek sıcaklık kapasitesi, mükemmel oksidasyon direnci, düşük sıcaklıkta akış özellikleri ve aşınmaya karşı koruma vardır.

Yağlama teknolojisinde yüz yılı aşkın süredir yeniliklere imza atan ExxonMobil, müşterilerinin makinelerinden benzersiz üretkenlik alabilmesi için sanayi makineleri ve aletlerine özel yağlar ve gresler geliştirmiştir.

Sürekli yenilikçilik anlayışıyla üretilen Mobil SHC, ExxonMobil'in birinci sınıf, bilimsel olarak tasarlanmış sentetik yağ serisidir. Konvansiyonel dişli kutuları, rüzgar türbinleri, kompresörler, gıda işleme makineleri ve sirkülasyon sistemleri için Mobil SHC endüstriyel tipi yağlar ve gresler bulunmaktadır.

Aşağıdaki listeden seçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz:

·         Rüzgar Türbinleri

·         Plastik

·         Gıda İşleme

·         Üretim

·         Gaz Motorları

·         Gaz Türbinleri

·         Petrol ve Gaz

·         Kağıt Hamuru ve Kağıt
TM